V prospech značky Miele hovorí mnoho dobrých dôvodov.
Tu si prečítajte o šiestich z nich.

Od svojho založenia v roku 1899 sa Miele riadi svojim prísľubom kvality s mottom „Vždy lepší“. Znamená to: Robíme všetko pre to, aby sme boli „Vždy lepší“ ako všetci ostatní dodávatelia a „Vždy lepší“, ako už sme. Pre našich zákazníkov to znamená upokojujúci pocit, že dostanú tie najlepšie domáce spotrebiče, ktoré môžu za svoje peniaze očakávať. Vďaka tomu je Miele jedinečné.

Výberom značky Miele ste urobili múdre a pravdepodobne i životné rozhodnutie.

KVALITA, KTORÁ PREDBEHLA SVOJU DOBU

OD ROKU 1899, SME NIKDY NEBOLI SPOKOJNÍ S TÝM NAJLEPŠÍM.

ZISTITE VIAC
Miele Qualität

Kvalita Miele

Pre perfektné výsledky už viac ako 120 rokov platí: Na Miele sa môžete spoľahnúť. Ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje spoločnosť Miele svoje produkty ako sú práčky, sušičky, umývačky riadu alebo rúry na pečenie na životnosť až do 20 rokov. Ponúkame tak jedinečnú spoľahlivosť a bezstarostnosť. Zákazníci značky Miele z celého sveta preto zachovávajú spoločnosti Miele vernosť a odporúčajú ju ďalej.

Aj do budúcnosti vám sľubujeme: V oblasti kvality a životnosti nerobíme žiadne kompromisy.

Technika Miele

Miele predstavuje fascinujúcu techniku a vynikajúce výsledky pri minimálnej spotrebe energie. To platí pre hygienickú a šetrnú starostlivosť o vašu bielizeň, vaše podlahy a riad ako aj pre rozličné kulinárske zážitky pri varení a pečení. Zabezpečujú to mnohé inovatívne vlastnosti, ktoré sú dostupné len u Miele.

Túto skutočnosť potvrdzuje nespočetné množstvo prvých miest v testoch produktov rôznych inštitúcií po celom svete.

Handwerkskunst

Remeslo Miele

Miele predstavuje skutočné remeselné umenie, v ktorom sa spája vízia, precíznosť a veľa lásky k detailu. Každý z našich produktov je vyrábaný na najvyššej úrovni a prechádza dokonalou kontrolou kvality až po finálnu kontrolu povrchu rukavičkou. Od rukovätí, ktoré sú vyfrézované z jedného kusu kovu, až po rozmery štrbín, ktoré sú zosúladené naprieč všetkými produktovými skupinami, je každý diel súčasťou našej cesty k absolútnej dokonalosti. Pretože nič pre nás nie je dôležitejšie, ako vaša dlhodobá radosť z prístroja Miele.

Miele Design

Dizajn Miele

Miele predstavuje jasné tvary, nadčasovú eleganciu a intuitívne ovládanie. Či už s klasickými otočnými ovládačmi, decentným senzorovým displejom alebo dotykovým displejom s vysokým rozlíšením: Ovládanie Miele je jednoduché a zábavné.

Nikde inde pre vaše zabudovateľné kuchynské spotrebiče nenájdete porovnateľný rozsah štýlových dizajnových línií a farieb. Nikde inde nie je dizajn spotrebičov tak dôkladne vzájomne zosúladený. Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia uprednostňujete: Miele sa k vám bude perfektne hodiť.

Miele Service

Servis Miele

Zákazníci Miele sa tešia ukážkovému prístupu: Naša rýchla a efektívna zákaznícka služba bola 17-krát zvolená zákazníkmi v Nemecku za číslo jeden vo svojom odbore. Aj keď si želáte individuálne produktové poradenstvo alebo profesionálne vyčistenie vášho zariadenia Miele, radi vás navštívime priamo u vás doma. Vždy sme tu pre vás. Sľubujeme!

Die Marke Miele

Značka Miele

V mnohých krajinách je značka Miele najoceňovanejšou značkou vo svojom odbore. V nemeckom rebríčku hodnotenia značiek „best brands“ bola značka Miele označená dokonca za najlepšiu značku všetkých čias („best brand ever“). Táto značka prezrádza niečo aj o jej používateľovi: Zákazníci značky Miele sú orientovaní na kvalitu a kladú vysoké nároky na techniku, ako aj na ekologickú stránku svojich domácich spotrebičov. Kto kupuje značku Miele, dáva najavo svoj postoj.