Kávovary Miele CM7

Svet čaju a kávy pre náročných

Kávovary Miele CM7

Profesionálny barista v pohodlí Vášho domova

Miele ponúka celý rad voľne stojacich kávovarov na zrnkovú kávu. Od základných modelov CM5 až po exkluzívne vybavené modely CM7*. Čo však obe modelové rady spája, sú výborné kávové špeciality, ktorých prípravu si môžete individuálne nastaviť do posledného detailu. Dokonca máte možnosť nastavenie uložiť pre rôznych členov domácnosti, prípadne využiť funkciu OneTouchForTwo a jediným stlačením tlačidla pripraviť hneď dve kávové špeciality. Možnosť napenenia mlieka je samozrejmosťou.

Nový kávovar Miele CM 7750 Vás prekvapí predovšetkým svojou rozmanitosťou. Vďaka trom oddeleným zásobníkom na zrnkovú kávu môžete kávovar využiť individuálne, viac používateľov nájde ľahšie kompromis, pretože každý môže využívať právu tú svoju obľúbenú kávu, napríklad i bezkofeínovú. AromaticSystemFresh zaistí, že káva je vždy čerstvo namletá. "Čerešničkou na torte" je ovládanie WiFiConn@ct, vďaka ktorému môžete kávovar ovládať aj cez svoj mobilný telefón.

Perfektnou prípravou kávy to ale nekončí. Miele myslí aj na následnú údržbu, ktorá by mala byť pre používateľa čo najjednoduchšia. Preto sú všetky modely vybavené komfortnými čistiacimi programami, funkciou automatického preplachovania vrátane rozvodov mlieka, sparovaciu jednotku je možné prepláchnuť pod tečúcou vodou a ostatné súčasti môžete jednoducho umyť v umývačke riadu.

Model CM7 je skutočným baristom, ktorý pripraví 20 druhov teplých nápojov - v tej najlepšej kvalite. Ráno silné Ristretto, pred obedom napríklad lahodné Cappuccino Italiano a k poobednému zákusku nejaká špecialitka v podobe Flat white? Kávovar CM7 zvolí pre každý nápoj optimálne parametre: perfektný stupeň namletia a dobu sparenia, pre rôzne druhy čajov tú správnu teplotu. Kávovar Miele CM7 je všestranný a jeho obsluha je jednoduchá. Model CM 7500 a CM 7750 dokonca s patentovaným automatickým odvápňovaním..  

* Vybavenie závislé od modelu.

Prednosti voľne stojacich kávovarov Miele Všetky voľne stojace kávovaryVideá o kávovaroch Miele