Miele Center Bratislava

Všeobecné informácie

Na našej novej adrese nájdete moderný dizajnový dvojpodlažný priestor. Navštívte nás a objavte i Vy svet kvality Miele, Rimadesio a SieMatic.

Miele Center Bratislava je miestom, kde môžu potenciálni zákazníci získať potrebné informácie od perfektne vyškoleného personálu, detailne si obzrieť a vyskúšať funkčné spotrebiče Miele s ich jednoduchým ovládaním i množstvom rafinovaných detailov, zoznámiť sa s možnosťami zakomponovania spotrebičov do štýlového interiéru, či využiť profesionálnu poradenskú službu. Pri šálke lahodnej kávy sa môžu porozprávať a hľadať inšpiráciu pre rekonštrukciu kuchyne, či kúpeľne. Zoznámte sa s kvalitou spotrebičov Miele, systémovými interiérovými riešeniami Rimadesio a dizajnovými trendmi kuchýň SieMatic.

Pre ešte väčší komfort Vám odporúčame, dohodnúť si odborné poradenstvo vopred.

Platené parkovacie miesta pre zákazníkov sú k dispozícii v podzemnej garáži na -1 podlaží, ktorá sa nachádza v budove River Park. Vjazd je možný z Dvořákovho nábrežia cez vjazd P1 a P2. Parkovacie miesta nie sú označené. Počas parkovania v podzemnej garáži platia prevádzkové a tarifné podmienky budovy River Park.

Postup:
- pri vstupe do garáže si návštevník stlačením tlačidla na vstupnom monitore vytiahne parkovaciu kartičku, ktorou pri odchode zaplatí v parkovacom automate podľa platného cenníka
- po zaplatení v parkovacom automate má návštevník čas na opustenie parkoviska 15 minút
- prvá hodina parkovania je zdarma, po 16 hod. sú prvé 2 hodiny zdarma
- cena parkovného je za každú prvú hodinu navyše 1 Euro a každú ďalšiu 3 Eurá

Adresa

Miele Center Bratislava
Komplex River Park
Dvořákovo nábrežie 4
811 02 Bratislava
Slovenská Republika

Kontakt

Tel.: 02/ 32 113 512

Otváracie hodiny

Po - Pia: 9.30 - 18.00 hod.

Ako sa k nám dostanete?

Mapka príjazdu