Miele Experience Center

Všeobecné informácie

Exkluzívne priestory Miele Experience Center v Bratislave Vám prinesú jedinečné zážitky zo sveta špičkových prístrojov Miele. Navštívte nás a objavte i Vy svet kvality Miele.

Miele Experience Center je miestom, kde si potenciálni zákazníci môžu nielen detailne prezrieť spotrebiče z kompletného sortimentu Miele, ale za asistencie odborných poradcov si ich rozmanité funkcie aj priamo vyskúšať. Náš odborne vyškolený personál Vám navyše ochotne vysvetlí prednosti jednotlivých modelov a poradí Vám i s možnosťami zakomponovania spotrebičov do štýlového interiéru. Neváhajte preto navštíviť našu výstavnú sieň a využite možnosť posedieť si v príjemnom prostredí, vychutnať si kávu priamo z kávovarov Miele a pritom prekonzultovať svoje predstavy s kompetentnými odborníkmi, ktorí Vám radi pomôžu naštartovať Vašu kreativitu pri tvorbe Vašej novej kuchyne.

Pre ešte väčší komfort Vám odporúčame, dohodnúť si odborné poradenstvo vopred.

Platené parkovacie miesta pre zákazníkov sú k dispozícii v podzemnej garáži, ktorá sa nachádza v budove BBC 1 Plus. Vjazd je možný z Plynárenskej a z Jarabinkovej ulice. Parkovacie miesta sú označené nápisom "Visitors". Počas parkovania v podzemnej garáži platia prevádzkové a tarifné podmienky budovy BBC 1 Plus. Prvých 25 minút je bezplatných. 

Postup:
- pri vstupe do garáže si návštevník stlačením tlačidla na vstupnom monitore vytiahne parkovaciu kartičku, ktorú pri odchode predloží recepčnej na odblokovanie
- návštevník pri odchode zaplatí za parkovné podľa platného cenníka
- recepčná po zaplatení kartu odblokuje, pričom návštevník má čas na opustenie parkoviska 15 minút
- cena parkovného je 1 € za každú začatú 1/2 hodinu

 

Adresa

Miele Experience Center
Business centrum BBC 1
Plynárenská 1
821 09 Bratislava
Slovenská republika

Kontakt

Tel: 02/58 103 111-3

Otváracie hodiny

Po - Pia: 8.00 - 18.00 hod.

Ako sa k nám dostanete?

Mapka príjazdu