Náhradné diely a príslušenstvo Miele

Ersatzteile & Zubehör

Náhradné diely a príslušenstvo

Originálne náhradné diely Miele zabezpečia v prípade opráv uskutočnených servisnými technikmi Miele optimálnu funkčnosť vášho prístroja. Aby sme zaobchádzanie s našimi prístrojmi ďalej zjednodušovali a rozširovali možnosti ich použitia, ponúkame vám rozsiahle originálne príslušenstvo Miele. Vybrané náhradné diely si môžete kúpiť v našom e-shope.

Originálny e-shop Miele

Pri kúpe originálneho náhradného dielu alebo príslušenstva Miele máte istotu, že tieto sú dokonale prispôsobené vášmu prístroju. Naše náhradné diely sú dostupné až do 15 rokov, minimálne však 10 rokov od ukončenia sériovej výroby. 

Prečo originálne náhradné diely a príslušenstvo Miele?

Pri kúpe originálnych náhradných dielov a originálneho príslušenstva Miele získate istotu, že sú presne prispôsobené vášmu prístroju. Pri výrobe všetkých originálnych náhradných dielov a originálneho príslušenstva Miele stanovujeme rovnaké kritériá kvality ako pri výrobe našich spotrebičov. Kúpou vášho prístroja Miele ste sa celkom vedome rozhodli pre tú najlepšiu kvalitu. Preto by ste dôsledne mali dôverovať aj náhradným dielom a príslušenstvu od výrobcu. Pretože len originálne náhradné diely a príslušenstvo Miele garantujú svojou kvalitou spoľahlivú funkčnosť vášho domáceho spotrebiča. Naša rozsiahla ponuka originálneho príslušenstva Miele vám uľahčí prácu s našimi prístrojmi, ich obsluha bude efektívnejšia a pohodlnejšia.

Objednanie náhradných dielov a príslušenstva

Vybrané originálne náhradné diely a originálne príslušenstvo Miele pre váš spotrebič si môžete jednoducho objednať v e-shope Miele. Objednávku môžete vybaviť aj telefonicky na uvedenom telefónnom čísle pre objednávanie náhradných dielov a príslušenstva.

Prostredníctvom našej e-mailovej adresy servis@miele.sk sa môžete s otázkami, týkajúcimi sa náhradných dielov a príslušenstva, na nás obrátiť aj mimo našej pracovnej doby. Ak by ste nevedeli číslo alebo názov potrebného dielu, diel opíšte.

Prejsť do e-shopu