Nové produkty

Nový bezvreckový vysávač Boost CX1

Silný. Kompaktný. Obratný.

Neprekonateľný v čistení. Malý a šikovný v akcii.
Od 269 €. Dostupný v rozličných farbách.

Zistite viac

Nové chladničky generácie 7000

Zachovajte chuť prírody

Jednoduché použitie, intuitívne a inovatívne - zažite nové chladničky Miele s dizajnom a technológiami na najvyššej úrovni. Objavujeme nové možnosti pre zachovanie čerstvosti vašich potravín.

Viac informácií

Nový robotický vysávač od Miele. Scout RX3

Úplne nový pohľad na upratovanie.

Keď prídete z práce, môžete sa tešiť na čistú domácnosť. Vďaka silnému čistiacemu výkonu, systematickej a precíznej navigácii ako aj intuitívnemu ovládaniu prostredníctvom aplikácie je pre vás optimálne vybavený.

Zistite viac o vysávači Scout RX3

Nový žehliaci systém FashionMaster

Nech si oblečiete čokoľvek, výsledok bude perfektný

Nenechávajte nič na náhodu, zverte svoj imidž profesionálovi. S novým žehliacim systémom FashionMaster od Miele dosiahnete vždy perfektné výsledky. Zoznámte sa s jeho novými i "staronovými" funkciami, vďaka ktorým si získal veľkú obľubu.

Viac informácií

Nové energetické štítky EÚ

Spoločne pre lepšiu budúcnosť

Od marca 2021 sa pre spotrebiteľov zlepší porovnateľnosť a transparentnosť vďaka novým energetickým štítkom pre umývačky riadu, prístroje chladenia, vinotéky, práčky a práčky so sušičkou. Prehľad hlavných zmien na energetických štítkoch nájdete tu.

Viac informácií o nových energetických štítkoch

Nová práčka so sušičkou s technológiou PerfectCare

Na 8 kg prania a 5 kg sušenia

Nemáte doma dostatok miesta pre sušičku? Práčka so sušičkou Miele WT1 je skvelým riešením! S patentovaným voštinovým bubnom, výkonným ProfiEco motorom a prepracovanými technológiami, ktoré vám zaručia perfektné výsledky prania i sušenia. To je nová práčka so sušičkou Miele už od 1 549 €.

Viac informácií

Nové kávovary CM6 MilkPerfection

Dokonalá mliečna pena pre tie najlepšie kávové špeciality

Milujete nadýchanú mliečnu penu s krémovou konzistenciou? Potom je pre vás kávovar Miele CM6 MilkPerfection jasnou voľbou. Postará sa o dokonalú mliečnu penu a umožní vám tak prípravu celého radu kávových alebo čajových špecialít.

Ku kávovarom CM6

Nové rúry na pečenie Miele

S pokrmovým teplomerom pre precízne výsledky pečenia

Predstavujeme vám nové modely rúr na pečenie od Miele, ktoré sú vybavené pokrmovým teplomerom pre precízne výsledky pečenia. Vybrať si môžete variant s pyrolýzou i bez pyrolýzy a z rôznych farebných prevedení.

Viac informácií

Brilantné výsledky po každom umytí

Nové umývačky riadu Miele G 5000 už od 659 €

Predstavujeme vám nový rad umývačiek riadu Miele G 5000. S košovým usporiadaním FlexLine pre maximálnu flexibilitu, jednoduché nastavenie jednotlivých košov a nadstavcov a predovšetkým pre perfektné výsledky umývania už za 58 minút.

Viac informácií

Nový Triflex HX1

Prvý tyčový akumulátorový vysávač Miele 3 v 1

Zoznámte sa s našou horúcou novinkou v oblasti vysávania. Inovácia Triflex HX1. Prvý tyčový akumulátorový vysávač od Miele v jedinečnom prevedení 3 v 1. Pre maximálnu flexibilitu a vynikajúci výkon.

Objavte teraz

Vynikajúce hygienické riešenia

Dokonalá súhra medzi prístrojmi a pracími a umývacími prostriedkami

Objavte výnimočné prednosti prístrojov a čistiacich prostriedkov Miele, vďaka ktorým dosiahnete perfektné hygienické výsledky a zároveň eliminujete 99,9 % všetkých vírusov, plesní a baktérií.

Zistite viac

Za hranicami všednosti

Nová generácia 7000

Objavte najväčšiu inováciu za celú našu históriu spoločnosti Miele. Zažite novú generáciu zabudovateľných spotrebičov Miele! #LifeBeyondOrdinary

Zistite viac

Objavte novú generáciu 7000

Ešte viac inovácií ako kedykoľvek predtým

Veríme, že všetko sa dá neustále vylepšovať. Už od založenia spoločnosti Miele v roku 1899 sme synonymom pre vášnivé inžinierstvo, fascinujúce technológie a neobyčajný dizajn. Nová generácia 7000 opäť posúva hranice možného a prepisuje budúcnosť.

Objavte teraz

Vysávače Miele Complete C3 Performance

Ten najlepší výkon na kobercoch i tvrdých podlahách

Skvele vybavené modely vysávačov Miele Performance. Vysávače sú vybavené komfortnou rukoväťou EcoComfort s integrovaným sacím štetcom a motorom s výkonom 800 W. Zoznámte sa.

Viac informácií

Nový kávovar Miele CM7

Pre špecialistov. Pre individualistov. Pre perfekcionalistov.

Kávovar CM 7750 CoffeeSelect - s tromi zásobníkmi na zrnkovú kávu pre všetkých perfekcionalistov. Pripraví až 20 tradičných a netradičných nápojových špecialít vrátane 4 druhov čaju, navyše sa automaticky odvápni. Skvelá, čerstvo namletá káva vďaka funkcii AromaticSystemFresh. CM7 Vás proste neomrzí.

Viac informácií

Umývačky riadu Miele ProfiLine

Nový pomocník na umývanie riadu

Aby bol váš riad opäť rýchlo k dispozícii! Nová generácia umývačiek ProfiLine sa počas len 17 minút postará o to, že riad je obratom ruky opäť čistý. Tak odpadá namáhavé umývanie riadu na konci náročného pracovného dňa. Prístroj navyše ponúka jednoduché ovládanie a rôzne programy a možnosti pre vaše požiadavky.

Viac informácií

Odsávač pár Miele víťazom dTestu

Najlepšou voľbou je nástenný odsávač DA 6096 W

Miele opäť dokazuje svoju kvalitu. Najnovší víťaz dTestu (11/2017) je tentokrát z oblasti kuchynských spotrebičov, nástenný odsávač DA 6096 W. Z 21 testovaných prístrojov získal najlepšie hodnotenie v kategóriách "odsávanie", "hlučnosť" a 100% extra hodnotenie v kategórii "spracovanie".

Viac informácií