Umývačky riadu Miele ProfiLine

Rýchlo, flexibilne a hospodárne

Len za 17 minút je s ProfiLine riad opäť čistý. Pritom sú nové umývačky riadu aj extrémne úsporné! Spotreba energie sa znížila o 11 % a spotreba vody dokonca o 19 %! Ideálny pomocník do väčších domácností či kancelárskych priestorov.

K produktom

Prednosti novej generácie

Veľmi krátke programy

Je pre vás najdôležitejšia dĺžka programu? V tom prípade sú nové umývačky ProfiLine najlepšou voľbou. Pripojenie na teplú vodu a trojfázový prúd, inteligentná umývacia technika a výkonné ohrevné čerpadlo umožňujú najlepšie doby trvania programov od len 17 minút pri optimálnych výsledkoch umývania. Profitujte z celého radu inovatívnych funkcií, ktoré váš riad rozžiaria maximálne rýchlo každý deň. 

Komfortné prepojenie so sieťou

Chcete ušetriť čas, aby ste sa mohli sústrediť na dôležité veci? To nie je problém! Či už doma alebo na cestách - vďaka sieťovému pripojeniu vašej novej umývačky riadu ProfiLine máte nové možnosti ako získať pri náročnom všednom dni viac pohodlia, kvality a bezpečnosti. Pomocou bezplatných aplikácií Miele Apps*, Miele@mobile alebo MielePro@mobile môžete kdekoľvek a kedykoľvek komunikovať so svojim prístrojom, ovládať výber programu, pýtať sa na zostávajúci čas chodu alebo kontrolovať stav naloženia. 

 

*Minimálna požiadavka: Android 4.2+ / iOS 9+

Automatické dávkovanie tekutých umývacích prostriedkov

Pomocou externého dávkovacieho modulu je možné dávkovať tekuté umývacie prostriedky veľmi pohodlne a vždy optimálne. 

Nízke hodnoty spotreby

Ekologická úspora nákladov: Umývačky riadu ProfiLine presvedčia veľmi nízkou spotrebou a sú známe svojou maximálnou efektivitou. Už pri vývoji produktov pre nás platí: Optimálne výsledky umývania pri použití recyklovateľných materiálov a len nevyhnutne nutné množstvo vody, energie a čistiacich prostriedkov. 

Prehľad produktov

PG 8130

Základná trieda novej generácie prístrojov. Umývačka riadu pre veľké množstvo riadu v domácnostiach, kanceláriách a firemných kuchynkách. Osem programov zaisťuje vysokú flexibilitu. Krátky program s trvaním len 17 minút zvládne obratom ruky aj veľké množstvo riadu. Pomocou WiFiConn@ct a automatického dávkovania tekutých prostriedkov prevezme prístroj sám mnohé úlohy – pre maximálne jednoduchú obsluhu. K dispozícii je vo variantoch ako voľne stojaci, podstavný alebo zabudovateľný prístroj. 

K produktu

PG 8131 i

17- minútová umývačka riadu v zabudovateľnom variante. Hodí sa výborne do každej kuchynskej linky. Osvetlenie vnútorného priestoru BrilliantLight a funkcia sušenia AutoOpen zaručia mimoriadne pohodlné ovládanie.  

K produktu

PG 8132 SCi XXL

17- minútová umývačka umývačku riadu v zabudovateľnom variante tentokrát s extra veľkým umývacím priestorom (XXL). Pre výrazne vyššiu úložnú kapacitu a ešte väčšie množstvo riadu. Je tu možné uložiť až 14 sád riadu. Patentovaná príborová zásuvka 3D+  zaručuje navyše dokonalé umytie a vysušenie príborov. 

K produktu

PG 8133 SCVi XXL

Rýchla umývačka v plne integrovanom variante. Pre dokonalú integráciu do elegantnej kuchynskej linky. Je rovnako vybavená extra veľkým umývacím priestorom (XXL) s vyššou úložnou kapacitou a patentovanou príborovou zásuvkou 3D+. Prepojenie s WiFiConn@ct a osvetlenie vnútorného priestoru BrilliantLight sú tiež súčasťou štandardnej výbavy tohto modelu. 

K produktu

Prospekt ProfiLine

Prospekt

Tu si môžete stiahnuť aktuálny prospekt s bližšími informáciami k modelom umývačiek novej generácie ProfiLine. 

K prospektu