Umývačky riadu Miele G 5000

Brilantné výsledky po každom umytí

Umývačky riadu G 5000

Nové umývačky riadu Miele G 5000 za atraktívne ceny už od 659 €. Vyberte si ten pravý variant pre vás. Voľne stojaci, zabudovateľný alebo plne integrovaný model. Vždy perfektne vybavený, s flexibilným košovým usporiadaním FlexLine.

Miele G 5000

Prednosti umývačiek Miele

none

Patentované sušenie AutoOpen*

Pre optimálne suchý riad sa na konci umývacieho programu automaticky otvoria dvierka umývačky. Dokonale sa tak vysuší i riad z plastu. Špeciálne vedenie vzduchu chráni vašu pracovnú dosku pred vlhkosťou.

*Nemecký patent DE102007008950B4

none

Brilliant GlassCare

Brilliant GlassCare zabezpečuje šetrné umývanie krehkých pohárov. Jemný program umýva pri len 45 °C. Poháre na víno sú bezpečne umiestnené v držiaku skla FlexCare so silikónovými výplňami. Po ukončení umývacieho programu sa umývačka vďaka patentovanému automatickému sušeniu AutoOpen automaticky otvorí. Poháre doschnú bez nutnosti následného leštenia - a je o ne postarané aj vďaka našim presne vyladeným umývacím prostriedkom so zložením na ochranu skla.

none

Pripojenie na teplú vodu

Všetky umývačky riadu Miele je možné pripojiť na teplú vodu až 60 °C. Tým znížite spotrebu elektriny až o 50 % a skrátite tým dobu umývania až o 10 %. Spotreba elektrickej energie tým v programe ECO klesá až na 0,45 kWh.

Umývačky riadu G 5000