Vysávače

Naše vysávače spájajú maximálny čistiaci výkon s komfortným použitím a prvotriednou kvalitou. Vynikajúca hygiena je pre naše vysávače, či už s vreckom alebo bez, štandard. Bezvreckové prístroje sú vybavené účinným systémom odlučovania prachu. Vreckové vysávače zaisťujú najvyššiu úroveň hygieny, pretože prach zostáva bezpečne uzavretý i pri výmene vrecka.

Miele Hygienelösungen Staubsauger

Vynikajúci filtračný účinok

Vďaka filtru HEPA1 Lifetime sa z vašej domácnosti stane zóna vhodná pre alergikov. Aj najmenšie mikroskopické čiastočky a alergény sú z 99,999 %2 zachytené a odfiltrované - vďaka tomu nepoletujú vzduchom. Nižší výskyt peľov a domáceho prachu alergikom jednoznačne prospeje. 

Certifikovaná hygiena

Niektoré podlahové vysávače Miele s filtrom HEPA AirClean odporúča alergikom dokonca vyhlásený inštitút TÜV Nord. Pretože vďaka špeciálnemu utesneniu plášťa spĺňa požiadavky TÜV Nord nie len motorový filter, ale kompletný prístroj. Prefiltrovaný vyfukovaný vzduch je čistejší ako bežný vzduch v miestnosti. Baktérie, alergény i spóry plesní ostávajú bezpečne zachytené vo vrecku na prach. Tieto požiadavky sú každoročne preverené.

Hygienická výmena vrecka

Akonáhle otvoríte kryt vysávača, otvor originálneho vrecka Miele HyClean sa automaticky uzavrie a povysávaný prach ostane spoľahlivo vo vnútri. Materiál vrecka je tak pevný, že jeho pretrhnutie nehrozí ani pri povysávaní ostrých predmetov, ako sú napr. črepiny. To znamená, že prach, ktorý bol raz povysávaný, už sa von nedostane.

Vybavenie závislé od modelu
1 podľa EN 1822/2011
2 podľa  EN 60312-1