Vysávače Miele Complete C3 Performance

Ten najlepší výkon na kobercoch i tvrdých podlahách

Vysávače Miele Complete C3 Performance

Sortiment vysávačov Miele sme rozšírili o dva nové prístroje, ktoré sú vybavené komfortnou rukoväťou s integrovaným sacím štetcom. Ide o podlahové vysávače Complete C3 Performance EcoLine vo výraznej kovovo modrej farbe a Complete C3 Performance Parquet EcoLine v elegantnom ostružinovom odtieni.

Oba prístroje spĺňajú všetky požiadavky, ktoré na tohto domáceho pomocníka kladú aj nároční používatelia. Perfektný výsledok vysávania totiž závisí na dokonalej súhre viacerých prvkov. K nim patrí napr. motor Ecoline, filtračný systém s filtrom AirClean Plus, motorový filter a 9-vrstvové vrecko na prach HyClean. Prístroje sú vybavené kvalitnou podlahovou hubicou a integrovaným 3-dielnym príslušenstvom, či komfortnou rukoväťou EcoComfort s integrovaným sacím štetcom. Complete C3 Performance Parquet Ecoline disponuje naviac tiež šetrnou parketovou hubicou s otočným kĺbom na optimálne a flexibilné čistenie citlivých tvrdých podláh. Aj k týmto vysávačom možno získať 5-ročnú záruku, ak si k nim zaobstaráte zároveň XXL balenie originálnych vreciek Miele.

Vysávače sú rovnako ako všetky ostatné prístroje Miele testované na životnosť 20 rokov*. Pravidelne víťazia v nezávislých spotrebiteľských testoch, alebo obsadzujú popredné priečky v oblasti spoľahlivosti.

 

*Pri priemernom používaní 45 minút týždenne s max. výkonom.

Všetky vysávače Miele Miele Complete C3 PerformanceMiele Complete C3 Performance Parquet